Ми хочемо український AppStore! Відкритий лист українців.

Автор | 17 Вересня, 2011

Друзі, ми, як і ви давно чекаємо появи українського App Store, оскільки ніякої офіційної інформації з цього приводу немає ми підготували лист, який ми направимо в кілька офісів Apple.

 Нам потрібна ваша підтримка, яку ви можете висловити у будь соц. мережі. Підтримайте, будь ласка цей лист будь-яким зручним для вас способом (Facebook, Google, Вконтакте, Linkedin). Всі можливі кнопки «Like» ви знайдете в кінці цього запису. Також будемо вдячні за поширення звернення до соціальних мережах і «ретвіти». Оригінал листа знаходиться на сервісі www.causes.com на який просто необхідно зайти і підтримати наш український лист!
 

Нижче навеено текст відкритого листа до адміністрації AppStore.

 

 Відкритий лист українських користувачів
до головного офісу Apple


Ми користуємося Apple та хочемо український App Store!

Ми, українські Apple користувачі, звертаємось до європейського та американського офісів Apple з проханням створити App Store в Україні.

Ми хочемо офіційно реєструвати власні екаунти. Ми хочемо мати простий доступ до додатків, заради яких ми купуємо iPad и iPhone.

Ми засмучені тим, що App Store є в 123 країнах світу, включно з Білоруссю, Узбекістаном та Трінададом і Тобаго, але не в Україні. Ми змушені благати друзів закороном реєструвати нам экаунти та купувати iTunes Gift Cards на e-bay.

Російський App Store не є для нас прийнятним, оскільки він в багатьох випадках не приймає українські кредитні картки.

Отже ми любимо Apple і хочемо українский App Store!

З любов'ю до Apple,
українські користувачі Apple

 

 

Открытое письмо украинских Apple пользователей
в главный офис Apple

 


Мы пользуемся Apple и хотим украинский App Store!

Мы, украинские пользователи Apple обращаемся к европейскому и американскому офисам Apple с просьбой создать App Store в Украине.

Мы хотим официально регистрировать свои учетные записи. Мы хотим платить деньги за софт и хотим иметь простой доступ к приложениям, ради которых мы покупаем iPad и iPhone.

Мы огорчены, что App Store, есть в Тринидаде и Тобаго, в Беларуси, в Узбекистане, но не в Украине. Мы вынуждены просить друзей заграницей регистрировать нам учетные записи и покупать iTunes Gift Cards на e-bay.

Возможно, вы не знаете, что наши кредитные карты часто не принимаются российским App Store.

Мы пользуемся продуктами Apple и нам нужен украинский App Store!

Украинские Apple украинские Apple пользователи
c любовью к Apple

 

Open letter form Ukrainian Apple Users
to Apple Headquarter


We use Apple and we want Ukrainian App Store!

We, Ukrainian Apple users, ask American and European Apple teams to create Ukrainian App Store.

We want to register our accounts legally. We want to pay for software and want to have an easy access to the apps, since this is one of the reasons why we buy Apple products.

We are deeply upset with the fact that App Store is available now in 123 countries around the world including Belorussia and Trinidad and Tobago but not in Ukraine. We have to beg our friends abroad to register accounts for us and to buy iTunes Gift cards on eBay.

Russian App Store is not of much help, quite frequently it does not accept Ukrainian credit cards.

So, we use Apple and we want Ukrainian AppStore!

Sincerely yours,
Ukrainian Apple Users

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *