Android Market ось-ось обійде App Store

Автор | 17 Вересня, 2011

Всього три роки тому мобільна операційна система Android була досить жалюгідною пробою пера відомого всім пошукового гіганта. Сьогодні останній продовжує лідирувати за багатьма фінансовим аспектам, але сама iOS за поширеністю різко здала позиції, поступившись місцем зухвало відкритого дітищу Google. У наявності битва між «якістю / тиранією» і «кількістю / свободою», і з точки зору кінцевого споживача поки перемагає саме другий підхід. Виражається це, крім усього іншого, в зростанні кількості додатків магазину Android Market. Але їх прибутковість, як продуманість і безпека, залишаються під питанням.

За останніми даними, зібраними аналітиком Ніком Діллоном з порталу CNET, вже найближчим часом кількість завантажень додатків для Android перевищить к-сть в App Store. Як відомо, ОС від Google підтримує встановлення додатків поза офіційним магазину. Тому мова йде про завантаження не тільки з Android Market, а й про інших майданчиках, на зразок GetJar і Amazon. До кінця року сумарні закачування з усіх магазинів для Android складуть більше 8 мільярдів, у той час, як Apple зможе похвалитися лише 6 мільярдами завантажень з App Store. Варто зазначити, що ця цифра в разі Android включає в себе величезну кількість тем оформлення, шпалер та іншого контенту, з додатками ніяк не пов'язаного.

 Незважаючи на те, що Android однозначно обійшов App Store з диверсифікації пропозицій, сама їх якість, безпеку користувача та фінансова вигода розробника залишаються серйозними стримуючими чинниками для подальшого розвитку магазину додатків Google. За останній рік отримала розвиток не нова, але раніше не настільки очевидна небезпека установки шахрайського ПО, шанси випадкової установки якого підвищилися в два з половиною рази з початку січня. Розробники страждають через  обсяги піратського ринку: більше половини всіх девелоперів вважають політику Google занадто «теплою» по відношенню до піратства. Причому це піратство поширюється у вкрай агресивних формах: проблема «клонів» відомих додатків сьогодні актуальна для Android Market як ніколи. 

via http://www.appleinsider.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *