[Відео] Windows 8 torrent завантажується за 8 секунд

Автор | 11 Вересня, 2011

Компанія Microsoft обіцяє зробити свою операційну систему Windows 8 найшвидшою з точки зору стартового запуску. Софтверний гігант опублікував на відеохостингу YouTube ролик, де демонструється режим прискореного запуску – на все про все йде 8 секунд. Як доказ співробітник компанії відключив акумуляторну батарею перед запуском системи.

Ця функція буде дуже корисною для багатьох користувачів, впевнена Microsoft. Як показують результати дослідження, більшість власників ноутбуків воліють вимикати свої пристрої, ніж ніж відправляти їх в режим сну.

За словами софтверного гіганта, швидкий запуск ОС буде можливий на всіх системах, обладнаних як жорсткими дисками, так і твердотільними накопичувачами. Таким чином, планшети на базі Windows 8 зможуть конкурувати з лідером iPad, який славиться своєю миттєвою завантаженням системи.

 На сьогоднішній день можна говорити, що постачання Windows 8 почнеться восени 2012 року, тобто приблизно через рік. Вихід операційної системи Windows 7 для виробників комп'ютерів відбувся 22 липня 2009 року, в той час як роздрібні продажі почалися 22 жовтня 2009 р. В такому випадку, можна припустити, що першу бета-версію нової ОС ми побачимо вже в наступному січні.

Хочете скачати Windows 8 безплатно torrent? Ми теж 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *