Смачно готуємо разом з MacBook Air:)

Автор | 11 Вересня, 2011

Численні спроби скопіювати надуспішні MacBook Air досі не увінчалися успіхом. То ціна виходить завищеною і від цього неконкурентноспроможною, то ноутбуки не зовсім тонкі, а то й дизайн не тішить. Чим же такий хороший «найтонший» у світі і що саме якісно відрізняє його від конкуруючих рішень? Весь секрет яблучного красеня полягає в товщині його корпусу, яка дозволяє використовувати його як справжній ніж для нарізки їжі. Якщо ви є щасливим володарем MacBook Air, терміново кличте мам, бабусь, дружин і сестер. Ми розповімо вам, як приготувати смачний китайський обід з овочів і фруктів.

 Крок перший. Для приготування китайського рагу нам знадобляться гриби, бебі-кукурудза, капуста, морква, яблуко, шинка, креветки і морські гребінці. Насамперед гарненько вимийте руки, протріть серветкою свій MacBook Air і приготуйтеся до першого кроку – нарізки грибів:

 

Крок другий. C бебі-кукурудзою MacBook Air може не впорається, нам же потрібно її красиво подрібнити, а не зробити з неї відбивну. Тому беремо в руки звичайний ніж і нарізаємо маленькими шматочками. Ті, у кого під рукою не виявиться ножа, можуть скористатися iPhone 3GS. Не самий зручний спосіб, але він працює:

Крок третій. Далі нам потрібно нашаткувати капусту. Спочатку ми спробували зробити це закритим ноутбуком, але у нас нічого не вийшло. Тому сміливо відкривайте свій MacBook Air і ріжте краєм нижньої частини:

 

Неправильний спосіб

 

Правильний спосіб

 

Крок четвертий. Ви уявляєте собі людину, яка буде чистити і нарізати моркву ноутбуком? Ми, наприклад, навіть не хочемо представляти, тому беремо в руки звичайний ніж:

Крок п'ятий. Ви уявляєте собі людину, яка в 21-му столітті буде різати шинку, креветок і морських гребінців за допомогою звичайного ножа? Навіть не думайте про це! Беремо в руки мак і сміливо ріжемо ним на обробній дошці:

Крок шостий і заключний. Все тим же макбуком нарізаємо великими скибочками одне яблуко, всі інгредієнти закидаємо в сковорідку, солимо за смаком і чекаємо близько 20-30 хвилин:

Смачного!

 

via http://ehita.mochrom.jp

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *