Тож коли вийде iPhone 5? Для вас дві новини.

Автор | 8 Вересня, 2011

Наступний блок з двох новин цілком і повністю орієнтований на тих, хто, приготувавши гроші, чекає появи iPhone 5. Якщо коротко, то обидві вони зводяться до одного – чекати вам залишилося недовго.

Новина перша. Згідно інформаторам DigiTimes, далекосхідні фабрики, нарешті, отримали відмашку з Apple і на повну міць запустили свої конвеєри. На даний момент Foxconn виробляє до 150 тисяч комунікаторів iPhone 5 для того, щоб до кінця місяця зібрати і відвантажити 5-6 мільйонів пристроїв. Всього на четвертий квартал ставиться планка в 22 мільйони апаратів.

 

 

Друга новина полягає в тому, що середній час відвантаження замовлених комунікаторів iPhone 4 через онлайн-магазин Apple зріс до 1-3 днів. Це можна вважати першою ознакою переходу на нові моделі: у Купертіно розчищають складські запаси «четвірок» і скорочують їх виробництво.

У світлі останніх подій можна припустити, що до дебюту iPhone 5 залишилося зовсім трохи часу. Ми ставимо на те, що якісь анонси будуть зроблені до кінця наступного тижні. А ви?

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *