Apple додасть порт USB 3.0?

Автор | 5 Вересня, 2011

Нові чутки про плани Apple щодо підтримки USB 3.0 в своїх продуктах. Повідомляється, що Apple продовжила роботу з пошуку застосування цього стандарту в пристроях незалежно від планів Intel, яка в свою чергу планує підтримку USB 3.0 на рівні чіпа.

VR-Zone процитувала анонімне джерело, якк повідомило про те, що Apple все ще розглядає застосування USB 3.0 в своїх майбутніх продуктах. Можливо, це станеться раніше, ніж Intel інтегрує підтримку USB 3.0 в свої чіпи. Раніше вже з'являлися чутки від Apple про планування впровадження USB 3.0 в комп'ютери Mac, але представлений корпорацією високошвидкісний інтерфейс Thunderbolt відвернув увагу від USB 3.0.

Інтерфейс USB третього покоління має швидкість передачі інформації до 5 Гбіт / с, що в десять разів перевищує максимальну швидкість стандарту другого покоління. USB 3.0 сумісний зі стандартом 2.0. В даний момент стандарт не поширений широко.


Apple додасть порт USB 3.0


Згідно з доповіддю, контролери USB 3.0 нарешті досягли прийнятної ціни в 2-3 долари за штуку. В цей же час ціна на контролер Thunderbolt становить 10-15 доларів за штуку.Можливо, впровадження USB 3.0 – це крок, який Apple зробить для залучення користувачів, не зацікавлених у високотехнологічних продуктах з Thunderbolt.

У доповіді також наголошується, що Apple працює з партнерами, щоб допомогти вивести на ринок більш доступні рішення на основі Thunderbolt.

Зі свого боку Intel підтвердила підтримку як USB 3.0, так і Thunderbolt. У квітні цього року виробник чіпів заявив про початок випуску чіпів, що підтримують обидва стандарти, наступного року.

Thunderbolt був вперше представлений в лютому. Розроблений спільними зусиллями Apple і Intel, цей інтерфейс має швидкість, вдвічі перевершує USB 3.0.

Судячи з нещодавно виданим патентом, Apple розраховує використовувати USB 3.0 для свого док-кабелю.

via http://macradar.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *