Apple знову загубила прототип iPhone

Автор | 1 Вересня, 2011

Злощасний співробітник Apple Грей Пауелл (Gray Powell) від сьогоднішніх новин може підбадьоритися: він не єдиний, хто загубив прототип наступної моделі телефону компанії.

Як повідомляє Cnet, Apple знову загубила прототип майбутнього iPhone в барі. Місяць тому він був залишений в одному із закладів Сан-Франциско, знайдено, і проданий через Craigslist за 200 доларів. Нікчемна сума за такий цінний апарат, особливо враховуючи той факт, що iPhone 4 на тому ж Craigslist при певній удачі можна купити щонайменше за 300.

Це вже другий випадок втрати прототипу в громадському місці, але на цей раз особливої ​​сенсації не намічається: телефон поки ніхто не знайшов і не продав новинному виданню.

Cnet каже, що Apple відчайдушно хоче повернути прототип (ще б):

Як повідомляє джерело, Apple віддалено відстежила положення телефону до двоповерхового приватного будинку в одному з районів Сан-Франциско.

Після візиту поліції і представників Apple молодий чоловік років двадцяти зізнався, що увечері в день зникнення пристрої перебував у тому самому барі Cava 22. Але свій зв'язок з пропажею телефону заперечував і заявив що нічого ні про яке телефоні не знає. Як повідомляє джерело, він дав дозвіл на обшук будинку, але поліція нічого не знайшла.

У повідомленні не говориться про те, чи повернувся телефон назад в Apple. Але судячи по відсутності в пресі свіжих фотографій – його або благополучно знайшли, або розсудливо не виставляють напоказ.

На початку минулого місяця Apple вже втрачала прототип попередньої моделі MacBook із зовнішнім модулем 3G і роз'ємом для SIM-карт. На аукціоні Ebay за нього вже давали 70 000 доларів, але Apple зажадала прибрати лот з торгів і повернути прототип.

А минулорічна сенсація з втраченим / вкраденим прототипом iPhone 4 тільки недавно закінчилася пред'явленням кримінального обвинувачення двом чоловікам, які знайшли і продали пристрій Gizmodo за 5 тисяч доларів.

Apple відома жорстким контролем власних лабораторій. Але компанія завжди наражається на ризик, тестуючи прототипи в польових умовах. Цікаво, яких висот могла б досягти ціна за прототип iPhone 5, виставив його зараз хто-небудь на Ebay?

via http://gigaom.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *