Apple випустить інструмент дистанційної діагностики iOS пристроїв

Автор | 1 Вересня, 2011

Hardmac повідомляє, що компанія Apple зробила заяву про завершення роботи над інструментами, що дозволяють фахівцям служби технічної підтримки проводити віддалену діагностику iOS пристроїв і отримувати необхідну інформацію про їх стан. У звіті говориться, що ці інструменти дозволять фахівцям, які здійснюють підтримку по телефону і через інтернет, надавати більш якісну підтримку без необхідності для користувачів приносити свої пристрої в магазин Apple або сервісний центр.

 

Система працює повністю в режимі онлайн. На пристрій відправляється email, що містить URL посилання (це посилання також може бути введено вручну), після чого пристрій підключиться до сервісу через мобільний Safari, щоб почати діагностику. Результат відправляється на сервери Apple, до яких підключені сервісні центри.

Система запитує унікальний ідентифікаційний номер пристрою (UDID), ім'я пристрою, стан батареї та інформацію про зарядках, версію встановленої операційної системи, а також інформацію про непередбачені зависаннях і виключеннях. Як зазначає AppleInsider, за описом цей інструмент схожий на існуючий сайт iosdiags.apple.com , який деякий час використовувався компанією Apple для збору системної інформації.

На даний момент програма не пов'язана з обліковим записом iTunes. Дані, зібрані інструментом, передають в Apple Genius ту ж інформацію, яку можна було б отримати, підключивши iPhone до Genius Bar через usb кабель.

Одним з головних переваг інструменту є можливість швидко і безпроводового підключення пристрою отримати доступ до діагностичної інформації.

Apple довгий час не поширювали інформацію про функціональність діагностичних інструментів. Вперше цей інструмент з'явився у вигляді програми для OS X, відомий як Behavoir Scan, і використовувався для читання діагностичної інформації з пристроїв, підключених через usb. Потім інструмент з'явився на iOS у вигляді прихованого програми iOS Diagnostics.

В даний час функціонал iOS Diagnostic не використовується широко, тому що найчастіше простіше віднести гаджет до фахівців Genius Bar. Але, схоже, що Apple все-таки готується до розвитку дистанційної діагностики. Це дозволить швидко отримувати необхідну інформацію безпосередньо з пристрою без необхідності передачі користувачем будь-яких даних.

 

via www.macrumors.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *