[Відео] 10 феєричних виступів Стіва Джобса

Автор | 31 Серпня, 2011

Минулого тижня сталося те, що хотілося відтягнути на якомога більший термін, але що все одно було неминучим. Самий інноваційний підприємець Америки, а може, і світу, Стів Джобс залишив пост CEO компанії Apple. Деяким везунчикам в житті надається шанс працювати над одним революційним пристроєм. Стів Джобс – людина, яка зробила відразу кілька революцій в цифровому світі, – по праву може вважатися успішною людиною. У цій статті зібрані 10 найбільш відомих і символічних виступів, які характеризують життя і кар'єру майстра.

1. Перший епізод – Стів Джобс представляє світу перший комп'ютер Apple Macintosh, 1984 рік

Зверніть увагу на реакцію публіки. У той момент те, що показував Стів, здавалося фантастикою.

 

2. 1984 г. реклама Apple Macintosh

 

 

3. Стів Джобс оголошує про співпрацю з Microsoft в Бостоні, 1997 рік

У цьому виступі Стів оголошує про співпрацю Apple c Microsoft. Аудиторія занурюється в хаос і обурення. Стів спокійний, він думає тільки про те як вивести продукти Apple на новий рівень, як забезпечити користувачів найкращими продуктами з доступних на той момент. 
Дивлячись на цю презентацію, розумієш, що війни йдуть тільки між фанатами компаній, лідери ж імперій завжди готові до співпраці і взаємовигідним операціях. Стів Джобс і Білл Гейтс – браво!

 

4. Перша презентація iMac

iMac став першим продуктом, що встановив стандарт, якому слідує Apple донині. Розроблена Джонатаном Івом модель комп'ютера iMac була елегантна, сучасна і доступна. Це був не просто Macintosh 90-х років, це було щось справді нове.

 

 

5. Презентація першого iPod, 2001

Близько 10 років тому Apple представила iPod. Це пристрій змінив не тільки компанію Apple в очах користувачів, але і спосіб прослуховування музики усіма людьми на планеті, та й музичну індустрію в цілому. 
Всі достоїнства iPod можна описати однією фразою: 1,000 пісень у вас в кишені. Ця проста фраза стала слоганам, виділяє Apple серед нечисленних на той момент конкурентів.

 

 

6. Стів Джобс представляє перший iТunes-телефон

Після успіху iPod в 2003-2004 років почали поширюватися чутки про iPod-телефон. Перша спробу зробила компанія Motorola, представивши телефон Rokr, який використовував функціонал iTunes. Але пристрій не стало супер-популярним, навіть Стів Джобс не справився з управлінням при демонстрації пристрою.

 

 

7. Вступна мова Стіва Джобса в Стенфордському університеті 2005

Я думаю, що це найпопулярніший виступ Стіва. У ньому він як ніхто інший описує життєві труднощі, з якими йому довелося зіткнутися, щоб домогтися виконання своєї мрії. Ця промова неймовірно мотивує і надихає.

 

 

8. Представлення публіці нового пристрою – iPhone

Особисто я вважаю, що цю презентацію повинна подивитися будь-яка людина, якій доводиться виступати на сцені. Стів Джобс – просто феноменальний оратор, і в цьому можна переконатися, подивившись будь-яке з його виступів, але в цьому епізоді він робить щось неймовірне з публікою. Він розігрує ціле шоу, щоб глядач міг сам крок за кроком пройти еволюцію, яку вже пройшов сам Джобс. Він не дає готових відповідей і рішень, він дозволяє кожному стати частинкою шоу.

 

9. Стів Джобс і Білл Гейтс

Стів Джобс і Білл Гейтс – дві найвпливовіших людини в індустрії персональних комп'ютерів – дають інтерв'ю на каналі D5. Передача вийшла цікава. Обидва лідери компаній ведуть себе дуже гідно і постійно використовують своє відмінне почуття гумору.

 

 

10. Стів Джобс представляє iPad

На цій презентації Стів Джобс демонструє новий тип пристрою – щось середнє між телефоном і ноутбуком. Ні, не нетбук. Нетбук – примітивний і дешевий ноутбук. iPad – новий спосіб взаємодії з web, читання книг і перегляду відео.

 

Стів Джобс – один з небагатьох, хто залишив слід в історії і повністю змінив комп'ютерну індустрію, хто показав, наскільки можна бути відданим своїй справі і любити роботу, наскільки цікавими і захоплюючими можна зробити презентації своїх продуктів. 

Браво, Стів!

 

via http://habrahabr.ru/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *