Apple почала бета-тестування хмарної фонотеки iTunes Match

Автор | 31 Серпня, 2011

Почалося тестування одного з компонентів хмарного сервісу iCloud від Apple. Вчора розробникам, які завантажили бета-версію 6.1 iTunes 10.5, стала доступною для випробувань функція iTunes Match. З її допомогою користувач отримає доступ до своєї музичної бібліотеки в iCloud через будь-який комп'ютер чи iГаджет. Варто відзначити, що сервіс поки доступний лише американським розробникам. 

 

 
Для тестування (і використання, відповідно) їм потрібно заплатити річний внесок у розмірі $ 25, як і всім іншим користувачам. Однак цим першим випробувачам як бонус Apple гарантує три місяці безкоштовної експлуатації сервісу.
 
Принцип роботи iTunes Match такий, що вся фонотека користувача сканується і порівнюється з асортиментом iTunes. Якщо пісні, які належать власнику облікового запису, в базi даних Apple немає, то вони завантажуються в сховище iCloud. Інші ж завантажуються або транслюються безпосередньо з магазину, причому в стандартному форматі і якості AAC, 256 Кбіт. (Це – непогана можливість для народу поліпшити якість контенту у своїй бібліотеці, і це за $ 25 в рік.)
 
У результаті користувач зможе завантажувати музику на свої iГаджети або комп'ютери або просто складати плей-листи і слухати їх, що називається, прямо в хмарі. Для цього, однак, потрібне постійне і якісне з'єднання з Інтернетом. За даними, наданими Apple, кількість мобільних пристроїв, на яких можна авторизувати iTunes Match, не обмежена. У той же час, транслювати фонотеку, та й інший контент з iCloud, можна на п'ять авторизованих комп'ютерів, не більше.
 
 
На даний момент iTunes Match не підтримує альбоми у форматі iTunes LP і Extras, але це недостаток бети. Крім того учасникам тестування не радять покладатися на надійність тестової версії сервісу і бути готовими до того, що вся фонотека може бути вилучена з хмари (тобто, не варто видаляти фонотеку на HDD). Умовою для всіх без винятку користувачів також стане обмеження на 25 тисяч мелодій в бібліотеці iTunes Match. Цілком достатньо для більшості споживачів.
 
Перша бета-версія iTunes Match вже закрита для тих, хто не встиг підписатися на тестування. Кількість учасників бета-тесту виявилося обмежена. Залишається чекати, що обкатка хмарних особливостей iOS 5 пройде успішно, і з релізом нової прошивки, iTunes Match стане доступним широкому колу користувачів.
 
via macradar.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *