Оновлені карти в iOS 5

Автор | 23 Серпня, 2011

З виходом ще перших beta версій iOS 5 вже ходили чутки про те, що Apple розробляє власні карти. Припускали навіть, що може використовуватися сервіс Microsoft Bing, але всупереч чуткам, в оновленій ОС все також будуть використовуватися Google Maps.

Карти, як і інші основні програми, теж спіткала доля по частині оновлення, тому розробники в останніх версіях beta знайшли дещо цікаве.

По-перше, з'явилися можливості Транзиту і Напрями руху, друк карт за допомогою AirPrint, а також прокладений маршрут зараз відображається у вигляді тривимірної напівпрозорої синьої "труби".

Maps_PrintMaps_Tube

 

Крім цих змін з'явилося ще одне, більш значуще оновлення. Це відображення альтернативних маршрутів, кожний з яких може бути вибраний як основний.

Maps_Route1 h Maps_Route2

Після вибору підходящого маршруту, користувач отримує детальні інструкції по руху.

У порівнянні з Google Maps на пристроях Android, карти від Apple відчутно програють. Наприклад, в тому ж відображенні тривимірних карт у великих містах світу, але, як відомо, до анонса iOS 5 є ще час. І якщо карти не будуть радикально поліпшені в найближчому оновленні, то напевно Apple заповнить цей недолік у майбутньому.

 

Джерело: AppleInsider

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *