[Ігри] Grand Theft Auto 3 для Mac OS

Автор | 18 Серпня, 2011

Сьогодні Rockstar Games порадували безліч шанувальників своїх ігор класичною Grand Theft Auto III для Mac.

До слова Rockstar вибрали відмінний варіант для дебюту в Mac App Store. Гра, не дивлячись на вже похилий вік, тримається на високому рівні (движок гри використовувався довгі роки в продовження серії аж до GTA IV).

mzl.bixwdsep.800x500 75 660x412 Grand Theft Auto 3 для Mac OS

Свобода, яку дає гемплей третин GTA вражає, більшість геймерів полюбили цю гру саме за те, що вони можуть одночасно виконувати місії і робити в Liberty City, все що їм заманеться. Влаштовувати беззаконня на вулицях «старички» почали ще в 2D форматі на своїх перших ПК і PS One, але коли все це було перенесено в 3D відбувся справжній бум.

mzl.phbezzac.800x500 75 660x412 Grand Theft Auto 3 для Mac OS

Гра зроблена так, що мало хто може поскаржитися на те, що інтерес пропав або просто вона приїлася. На старій-добрій версії для PC, гравцям, надається можливість встановлювати безмежну кількість модифікацій гри (аж до заміни міста). Цікаво, чи буде подібне для Mac, судячи з тенденції – швидше за все буде.

mzl.xsimtthx.800x500 75 660x412 Grand Theft Auto 3 для Mac OS

До цих пір третя частина Grand Theft Auto для Mac ще актуальна і навіть виглядає цілком гідно для свого похилого віку. Ціна GTA 3, що стала доступною в Mac App Store становить 15 $. Всі бажаючі повернутися «до витоків» або познайомиться з Ліберті Сіті можуть придбати квиток на «місто свободи» за посиланням нижче.

Завантажити в AppStore

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *