Apple побувала найдорожчою компанією в світі

Автор | 10 Серпня, 2011

У вівторок, після завершення торгів на фондовій біржі NASDAQ, було оголошено, що Apple стала найдорожчою публічною компанією у світі, випередивши за капіталізацією нафтову компанію Exxon Mobil. За підсумками торгів ринкова капіталізація Apple склав $ 341 550 000 000, проте, за річної виручки Exxon Mobil в чотири рази випереджає «яблучну» компанію.

Успіх компанії був цілком очікуваним. Коментуючи сьогоднішнє досягнення, багато експертів вважають за потрібне підкреслити внесок Стіва Джобса в успішну роботу Apple. Багато ідей фахівців компанії стали реальністю саме завдяки його наполегливості. Взяти хоча б той же iPhone, що з'явився в 2007 році і є зараз справжнім бестселером.

 

Зауважимо також, що ще тринадцять років тому за підрахунками аналітиків активи компанії складалися з вартості її офісу, а також грошових коштів, що зберігаються в касі.

В даний час, згідно Standard & Poor's Index Analytics, Apple долучилася до невеликої групи компаній, які очолюють рейтинг S & P 500, що містить перелік 500 найуспішніших компаній США. У цю групу також входять General Electric, General Motors, IBM, Microsoft Corp і AT & T. Також слід зазначити, що з 1 липня капіталізація Apple виросла на $ 20 млрд. За цей же період через коливання цін на сиру нафту цей показник у Exxon Mobil знизився на $ 60 млрд.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *