OS X Lion вийде 14 липня

Автор | 3 Липня, 2011

 

Згідно з новими даними, отриманими сайтом 9to5Mac від своїх джерел, реліз фінальної версії OS X Lion може відбутися вже 14 липня, а не 19-го, як раніше заявляв цей же ресурс .
 
"Нова OS X Lion з'явиться в Mac App Store за ціною $ 29,99. Серверна версія OS X Lion будуть доступна там же, але вже за ціною $ 49,99. Дата 14 липня названа не випадково, тому що за даними наших джерел саме в цей день вийдуть нові MacBook Air. Однак, ми не можемо підтвердити, що MacBook Air і OS X Lion будуть випущені в один день, тим більше що Apple збирається оснастити нові ультратонкі ноутбуки цієї ОС. "
 

Джерела 9to5Mac так само повідомляють, що ця дата може змінитися, якщо в OS X Lion GM, що вийшла вчора, будуть виявлені які-небудь значні помилки. Саме так сталося в минулому році з прошивкою iOS 4.2 (4.2.1) , коли вже була відома дата її виходу, але через те, що в ній були виявлені деякі помилки, реліз був відкладений.
 
Не дивлячись на це, реліз OS X Lion 14 липня виглядає більш правдоподібним, ніж 6 липня, про яку повідомлялося раніше , це дасть розробникам більше часу "подлубатися" в Gold Master і виявити серйозні помилки, якщо такі є.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *