iPhone 5 буде мати LED-індикатор

Автор | 3 Липня, 2011

 

 

Ходячи по сцені в січні 2007 року, Стів Джобс говорив про пристрої, які тоді було прийнято називати смартфонами: "… а ще у них всіх є ці маленькі пластикові клавіатури". Він говорив у тому числі про комунікатори RIM Blackberry. Добре, Стів, ніяких QWERTY-клавіатур. Але ж у Blackberry є й інша відмітна риса, яку Apple, можливо, все ж захоче запозичити. Мова йде про світлодіодному індикаторі .
 

 
Вся ця історія почалася з публікації DigiTimes тижневої давності, в якій висловлювалася думка про подвійний LED-спалах в iPhone 5. Слово нашому колезі Себастяну з сайту iPhone Download Blog:
 
Наш зв'язковий – назвемо його містер Т. – отклінулся на статтю, написану нами минулого тижня, де DigiTimes говорила про подвійну LED-спалаху в наступному iPhone. Якщо вірити містеру Т., новий iPhone дійсно буде мати два світлодіоди, але тільки один з них буде LED-спалахом для камери. Другий же – ніщо інше, як LED-індикатор …
 
LED-індикатор? Так, точно такий же, як над дисплеями старих-добрих Blackberry.
 
Містер Т. стверджує, що Apple додала миготіння спалаху в iOS 5 не для iPhone 4, а для iPhone 5. Як він зазначив, чи практично  мати миготливий світлодіод, якщо він розташований на задній панелі телефону?
 
Автори ресурсу не полінувалися зробити на цю тему простенький ролик. І ви ніколи не здогадаєтеся, в якій програмі цей ролик був зроблений.
 
На жаль, але така версія не дуже співвідноситься із зовнішнім виглядом китайських чохлів, які спливли в травні цього року. Що ж до сайту IDB, то який-небудь "інсайдерської" репутації у нього немає. Оскільки раніше вони нічого такого не передбачали, то і встановити достовірність інформації від якогось містера Т. ми не беремося.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *