Apple витратить близько $ 7 млн. на ремонт знаменитого скляного куба на П’ятій авеню

Автор | 19 Червня, 2011

За даними ресурсу ifoAppleStore , Компанія Apple планує витратити близько $ 7 млн. на ремонт знаменитого скляного куба – входу в Apple Store, що знаходиться на П'ятій авеню в Нью-Йорку! 

Apple вже отримала дозвіл Департаменту Нью-Йорка з будівництва, офіційні представники якого підтвердили, що компанія з Купертино витратить $ 6661050 на заміну скляного куба. Це сума приблизно дорівнює тій, яку Apple витратила на його споруду в 2005 по 2006 роках.

"Дозвіл видано Департаментом міста по будівництву, що підтвердив наміри Apple витратити $ 6661050 на повне видалення скла і його кріплень, модернізацію навколишнього його площі і споруду нового куба. При цьому немає жодних припущень, чому Apple пішла на його заміну. ​​Можливо з міркувань безпеки, а може бути просто хоче оновити його, використовуючи більш сучасні технології. Також не ясно, чи замінять скляні панелі TriPyramid на нові."

Робітники вже оточили площу загороджувальними панелями і звели будівельні ліси для забезпечення доступу до верхньої частини 32-футового куба. При цьому, як можна бачити на фотографіях вище, магазин продовжує функціонувати. Імовірно, роботи з модернізації куба завершаться в кінця листопада.

via http://ukrainianiphone.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *