[FAQ] ​​Джейлбрейк iOS 5 з допомогою Sn0wbreeze

Автор | 19 Червня, 2011

Минулого тижня для розробників стала доступна прошивка iOS 5, яка містить величезну кількість нововведень, але немає межі досконалості і багато користувачів, звичайно ж, захочуть створити власні твіки, поліпшують систему. Для таких розробників і просто користувачів, які користуються iOS 5, я вирішив написати гайд для прив'язаного джейлбрейка за допомогою Sn0wbreeze.

Для початку вам буде потрібно:

– Завантажити і встановити Sn0wbreeze 2.8b1 на ваш комп'ютер; 

– Завантажити iOS 5 для iPhone, iPod або для iPad; 

– Встановити оновлену версію iTunes 10.5 для Windows.

 

Крок перший:

Розархівуйте файли і архіву з Sn0wbreeze, в будь-яку нову папку або на робочий стіл і запустіть його (користувачі Windows Vista / 7 повинні запустити програму з правами адміністратора, щоб зробити це клікніть правою кнопкою мишки на файлі і клацніть "Запуск від імені адміністратора»), після чого підключіть ваш айДевайс до комп'ютера.

Крок другий:

У наступному меню вам необхідно вибрати прошивку, після того, як ви її скачаєте, просто перетягніть її методом drag-and-drop у вікно програми. Після цього ви побачите підтвердження вибору прошивки.

Крок третій:

Виберіть з декількох режимів прошивки: «Простий» або «екпертів». Якщо ви вибрали «експерт», то в наступному меню натисніть на Buld IPSW.

Крок четвертий:

Підключіть ваш телефон до PC і переведіть його в режим DFU, слідуючи інструкціям на екрані.

Крок п'ятий:

Відкрийте iTunes і, затиснувши кнопку «SHIFT», натисніть «відновити пристрій», після чого, виберіть щойно створену прошивку.

Вітаю, тепер у вас апарат з прив'язаним джейлбрейком, при кожному виключенні його необхідно запускати за допомогою iBooty.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *