Dropbox для iPhone

Автор | 12 Червня, 2011

 

Один з найбільш зручних сервісів зберігання та обміну файлами під назвою Dropbox з недавнього часу обзавівся мобільними клієнтами. Користувачам стали доступні програми для iPhone / IPAD, Android і BlackBerry . У цьому матеріалі ми розглянемо додаток  для iPhone Dropbox.
 

 
Програма дуже легко встановлюється, введення а після логіна і пароля навіть пропонує користувачам коротку інструкцію по доступним функцій. Доступ до файлів, які зберігаються на сервісі, можна отримати через Wi-Fi або 3G з'єднання. Програма працює досить швидко, папки відображаються практично миттєво.
 
Через додаток можна отримати доступ не лише до файлів, викладених на вашому диску, але і до ресурсів розшареними з вами іншими Dropbox користувачами. Будь-який файл можна завантажити і переглянути на екрані iPhone, а музичні композиції мржна навіть прослухати. Програма дозволяє переглядати всі основні типи файлів – PDF, Word, Excel і навіть документи сторінок.
 
 
Будь-який файл можна додати до папки «Вибране» і тоді він буде доступний навіть в офлайн режимі. Крім того програма дозволяє завантажувати на ваш Dropbox диск файли безпосередньо з iPhone / iPad. На сервіс можна завантажити зняті фотографії або відеоролики.
 
 
Після установки Dropbox для iPhone створюється відчуття, що саме цієї програми на телефоні так не вистачало. Чудовий сервіс нарешті поповнився таким необхідним функціоналом.

1 коментар до “Dropbox для iPhone

  1. Пінгбек: Оновлений Adobe Photoshop Mix для iOS допоможе відновити розфокусовані і змажені зображення – Спільнота Apple

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *