iOS 5: Твіттер став системним сервісом

Автор | 7 Червня, 2011

 

Після кожного заходу Apple всю отриману інформацію можна умовно розділити на дві категорії: те, про що ми знали (або здогадувалися) і те, що стало для нас несподіванкою. Інтеграція Твіттера в iOS 5 була, принаймні, очікувана. Що не робить цей тепер вже системний сервіс менш "смачним" для любителів твітнуть, ретвітнуть і зафолловити .

Отже, куди ж інтегрований Твіттер? Смішно сказати – він тепер всюди. Щоб активувати сервіс, необхідно один раз залогіньтеся під своїм Твіттер-аккаунтом в Налаштуваннях. Тоді цей обліковий запис зможуть використовувати різноманітні додатки. Якщо, звичайно, ви їм дозволите. За схожою схемою зараз у вас запитують, чи можна користуватися геолокаційні даними. "Це так просто!" – Говорить Скотт Форсталл. Ми згодні, Скотт.

Інтеграція дозволила програмістам Форсталла задіяти Твіттер-можливості в багатьох стандартних додатках:

• З Камери та альбомів можна буде відразу послати зроблений знімок у Твіттер. Звичайно, тут же можна додати до знімка пару слів (навіть лічильник кількості символів прикрутили!), А також позначити своє місце розташування:

• Перебуваючи в Safari, ви зможете розповісти своїм друзям про сторінку, яку ви дивитеся – коротке посилання буде прикріплена автоматично.

• З додатку YouTube можна буде поділитися вподобаним відеороликом.

• У Картах Твіттер також працездатний. Якщо ви знайшли цікаве місце, кафе, сквер – розкажіть про це!

• Контакти можна буде оновлювати за допомогою Твіттера. Форсталл навів приклад – в контакту в iPhone немає фотографії, але вона, швидше за все, є в Твіттері цієї людини. Один тап – і фото завантажено на пристрій.

Спеціально для вас ми підготували міні-інфографіку, що розповідає про Твіттер в iOS 5. Це дійсно цікавий, заочно затребуваний сервіс. З нього ми починаємо наш цикл статей, присвячених можливостям нової прошивки.


 

via http://www.iphones.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *