150 мільйонів доларів заради iCloud

Автор | 5 Червня, 2011

 

Рішення Apple заздалегідь оголосити про презентацію iCloud застало зненацька багатьох аналітиків, не кажучи вже про нас, пересічних користувачів продукції компанії. Таке завзяття купертіновців говорить про те, що на iCloud покладаються дуже великі надії. Стіву Джобсу та його команді довелося переконати всіх найбільших гравців звукозаписної індустрії, що новий сервіс Apple має право на існування. Природно, згоду було отримано не за «спасибі» – бо його, як відомо, в кишеню не покладеш.

 
Газета The New York Post повідомляє, що угоди з усіма великими музичними лейблами обійшлися Apple в круглу суму. Самою останньою з усіх компаній «здалася» Universal, що означає повну юридичну готовність «яблучників» до запуску сервісу на першу вимогу. У загальній складності банківські рахунки Apple схудли на 100-150 мільйонів доларів: саме стільки зелених єнотів розповзлося по кишенях звукозаписних компаній, які більше не бачать загрози своєму бізнесу в особі iCloud.
 
Нерозумно було б очікувати, що вгодовані лейбли закриють очі на існуючих конкурентів сервісу iCloud , творці яких, на відміну від Apple, ні копійки не платили звукозаписним компаніям. Amazon і Google можуть сісти в калюжу за відсутністю підтримки їхніх ініціатив з боку компаній, яким належить використовуваний контент. Втім, поки ці апокаліптичні сценарії не збуваються: крім ненав'язливих натяків, жоден лейбл так і не оформив своє невдоволення в суді.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *