[Фото] Найреалістичніший клон iPhone 4

Автор | 5 Червня, 2011

Ми з вами вже давно звикли, що на сторінках інтернету нам періодично трапляються клони смартфонів від Apple. Раніше це були клони iPhone другого і третього покоління, а весь останній рік китайські умільці вже не раз намагалися скопіювати iPhone 4.

У більшості випадків, досвідчений користувач без проблем відрізнить підробку від оригіналу, чого не скажеш про тих, хто вперше зіткнувся з продукцією Apple. Але бувають такі підробки, що навіть досвідчений користувач не відразу відрізнить фейк від оригіналу. Сьогодні якраз такий випадок, коли ми хочемо показати вам найбільш реалістичну копію iPhone 4!

Зовні обидва смартфона виглядають абсолютно однаково, ті ж роз'єми, кнопки, слот для мікро-сімки, …

Навіть зовнішній вигляд робочого столу ідентичний – однакові іконки, папки, …

Незначні відмінності можна побачити, тільки зайшовши в меню "Настройки", де "Авіарежім" замість "Airplane Mode" називається "Flight Mode" і злегка змінена товщина шрифту.


Але, вже якщо "майстри" зуміли скопіювати все інше, то такі дрібниці виправити їм не складе великих труднощів. До речі, на який OC працює цей клон, не повідомляється.

У зв'язку з появою таких клонів iPhone 4, нагадуємо ще раз, будьте пильні при купівлі мобільних пристроїв. Якщо ви не досвідчений користувач і у вас немає друзів, які добре розуміються на цих питаннях, купуйте iPhone 4 тільки у офіційних або перевірених часом продавців.

via http://ukrainianiphone.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *