Концепт iPhone Nano

Автор | 28 Травня, 2011

Користувач ресурсу 9to5mac створив свою концептуальну версію майбутнього iPhone, яка зацікавила багатьох користувачів. Загальною думкою було вирішено, що концепт навряд чи тягне на "основну" модель, але як iPhone Nano цілком має право на життя.

За роки існування iPhone, тема Nano-версії телефону піднімалася сотні разів, однак жодних фактів ми так і не бачили, вся інформація виявилася вигадкою. Не має жодних фактів і дана публікація, просто робота здалася дуже привабливою – екран широкий, вузькі края, кнопка Home, звичайно має безглуздий вигляд і напевно Apple простіше буде відмовитися зовсім від неї зовсім, ніж робити щось подібне.

Також спірним є формат дисплея, адже він явно не пропорційний існуючим версіями, а це значить додатки не будуть на весь екран, чого бути в принципі не може, переписувати їх ніхто не буде.

Незважаючи на це, концепція iPhone Nano продовжує жити, можливо, коли-небудь Apple все-ж випустить компактну версію, але швидше за все це станеться коли з'явиться можливість замостити всю лицьову панель дисплеєм, тоді він стане воістину привабливим і в стилі Apple!

 

via http://macstore.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *