olloclip – набір змінних об’єктивів для iPhone 4 за 50 доларів

Автор | 14 Травня, 2011

Продовжуємо стежити за цікавими стартапами на Kickstarter.com і вчора нам на очі попався дуже цікавий набір з трьох змінних об'єктивів для iPhone 4 під назвою olloclip.

Варто зізнатися, що з покупкою утиліти Camera + ми почали фотографувати на iPhone 4 при прогулянках по парках. І саме на таких людей як ми і розрахований набір olloclip (та ще й на активних користувачів Instagram).

Він представляє собою кутову насадку на iPhone, яка одягається поверх об'єктиву вбудованої камери. До неї прикручений один з трьох мініатюрних об'єктивів: «риб'яче око», широкоугольник з охопленням панорами на 180 градусів і макрооб'єктив з 10-кратним наближенням.

Все це має дуже компактні розміри і легко поміститься в кишені сорочки або штанів. Треба сказати, ідея olloclip виявилася настільки популярною, що буквально за кілька днів розробники перевиконали план по збору грошей і на даний момент отримали вкладень на суму в 21 тисячу доларів при необхідному мінімумі в 15 тисяч.

Остаточні розрахунки olloclip отримає 6 червня, до якого ви ще можете внести свою лепту в проект і отримати аксесуар одним з перших на початку липня.

Перейти на сторінку olloclip.

 

Via http://deepapple.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *