Нова клавіатура Omnio перетворює iPhone в тачпад для вашого Мака

Автор | 30 Квітня, 2011

Компанія Omnio представила нову провідну клавіатуру CompuExpert Wow-Keys, яка має не просто вбудований Док для комунікатора iPhone, а перетворює останній у тачпад для вашого Мака або PC.

У продажу новинка повинна з'явитися в кінці травня за ціною в 100 доларів. Тоді ж в каталозі App Store буде викладено відповідну програму для iOS, за допомогою якого можна буде з комунікатора виконувати часто використовувані операції – наприклад, міняти гучність звуку, відключати дисплей, управляти відтворенням iTunes або інших програвачів і т.д.

При цьому на самій клавіатурі розміщені керуючі клавіші, за допомогою яких можна перемикати режим роботи: або iPhone служить допоміжним контролером для комп'ютера, або клавіатура підключається до айфону як зовнішній пристрій введення.

Крім цього Док в CompuExpert Wow-Keys виконує і всі свої стандартні функції, починаючи від підзарядки мобільного пристрою і закінчуючи синхронізацією з комп'ютером.

Додамо, що «прикрутивши» кілька допоміжних утиліт з App Store, функціонал айфона як контролера можна істотно розширити. Так, додаток Logitech дозволяє управляти курсором миші, а є варіанти, за яких iPhone ще буде і як другий дисплей для Мака.

Іншими словами, CompuExpert Wow-Keys дає зручний майданчик для початку експериментів, а куди вона вас заведе – все залежить від вас.

via http://deepapple.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *