Один з розробників розповів про прототип iPhone 5

Автор | 23 Квітня, 2011

Аналітик Джошуа Топольський опублікував дуже цікаву статтю, в якій висловив припущення багатьох аналітиків щодо нового iPhone 5. До цього, більшість аналітиків сходилися на думці, що в новому iPhone 5 не буде кардинально змінено дизайн, замість цього Apple зосередиться тільки на доопрацюванні «залізною» складової смартфона. Однак, після того, як прототипи переробленого iPhone 4 із процесором A5 надійшли до розробників, стали з'являтися чутки про те, що купертіновці все ж таки вирішили внести деякі зміни в дизайн майбутнього iPhone 5.

У статті Джошуа опублікований ескіз iPhone 5, зі слів розробника, який безпосередньо бачив цей прототип. Виходячи з його заяв, в новому iPhone корпус буде тонше, ніж у iPhone 4, а так само буде більше схожий на IPod Touch.

Ще він заявляє, що в новому прототипі збільшена діагональ мультитач дисплея, тепер вона становить 3,7 дюймів. Варто визнати, що це цілком імовірно, тому що саме цей розмір дозволить зберегти Retna дисплей (за стандартами Apple, Retina дисплей повинен бути щільністю пікселів не менше 300ppi).

При такому збільшенні дисплея, якщо не збільшити корпус, обідок навколо екрану скоротитися до мінімуму і буде створюватися враження, що фронтальна панель складається цілком з дисплея.

Так само, зі слів цього розробника, в новому iPhone 5 буде встановлений гібридний CDMA-GSM, який дозволить йому працювати в різних мережах.

Варто підкреслити, що навіть якщо це й правда, то не факт, що всі ці функції ми побачимо в новому iPhone 5, так як у розробників в руках лише прототипи майбутнього «яблучного» смартфона і до моменту релізу, Apple може багато чого змінити в ньому.

 

via http://ru-iphone.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *