iPhone і BMW – разом назавжди

Автор | 22 Квітня, 2011

Ще майже рік тому автомобільна компанія BMW заявила, що забезпечить деякі зі своїх моделей підтримкою роботи з iPhone за допомогою системи, названої iDrive, яка дозволить власникам смартфона від Apple підключати свій девайс до приладової панелі автомобіля, тим самим значно розширюючи його функціонал.

За словами виробника, за допомогою нової особливості можна буде через аудіосистему автомобіля прослуховувати пісні з вашого IPod, а так само буде існувати можливість забезпечення трансляції інтернет-радіо Pandora.

Крім того, буде додана інтеграція з соціальною мережею Facefook, а так само сервісом мікроблогів Twitter, що дозволить отримувати звідти різну інформацію, а так само транслювати свою. Однак під час руху деякі функції будуть відключені, щоб водії не втрачали концентрації.

Єше однією цікавою особливістю стала можливість передачі на різні сервіси інформації про місцезнаходження. Це може бути зручно, наприклад, якщо вас чекають друзі – у будь-який момент вони можуть дізнатися, де ж ви знаходитесь. До того ж, всю цю інформацію, як і інформацію про швидкість і пройдений шлях, можна буде зберегти на iPhone.

Управління всією цією системою здійснюється за допомогою спеціальної ручки, розташованої поруч з самим девайсом. На даний момент технологія знаходиться на стадії тестування, так що ви вже зараз можете побачити її в дії.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *