[Відео] Білий iPhone 4 із встановленою ОС iOS 5?

Автор | 19 Квітня, 2011

Сьогодні на в'єтнамському сайті Tinhte.vn було викладено відео, на якому, за твердженням авторів статті, показаний iPhone 4 із встановленою ОС IOS 5.

Вперше ця новина була виявлена ​​журналістами Engadget і за їхніми словами "Tinhte має досвід отримання в свої руки новітніх розробок Apple."

На відео продемонстрований новий метод роботи багатозадачності, де використовується весь простір екрану, а замість ікон ми бачимо вікна відкритих програм у зменшеному варіанті. Поряд з багатозадачністю, відео демонструє оновлений пошук Spotlight.

На другому відео показано новий метод організації "Папок", а сам білий iPhone 4 можна розглянути більш детально. Хоча на самому корпусі смартфона зазначено Гб ХХ, в меню "Установки" можна дізнатися точний дані обсяг пам'яті – 64 Гб. Бентежить тільки те, що нам так і не показали номер прошивки. Хоча, якщо придивитися, то приблизно на 1:34 даного відео проглядається номер зборки прошивки – 8A316 або 8A216, а як ми знаємо, остання відноситься до однієї з бета-версій IOS 4,0.

Так що це, дійсно "тестова версія" IOS 5 або відмінно підібрані твіки з Cydia? Свою думку ви можете залишити в коментарях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *