Adobe знайшла компроміс?

Автор | 17 Квітня, 2011

Не для кого не секрет, що розбіжності компаній Apple і Adobe з приводу використання Flash в пристроях під управлінням iOS тривають вже без малого 4 роки. Всі ці роки позиція Apple була непохитна: вони були категорично проти присутності Flash на iOS. Яблучники мотивували свою відмову тим, що дітище Adobe знижує продуктивність пристрою і згубно позначається на часі його роботи.

Справа дійшла до того, що, після численних взаємних докорів, CEO Apple Стів Джобс опублікував на офіційному сайті компанії відкритий лист, в якому він докладно, крок за кроком пояснив чому вони не можуть дозволити flash. Лист було названо "Думки про Flash". Але схоже, що всі розбіжності позаду і Adobe знайшла компроміс. На виставці Національної Асоціації Телерадіомовників, що проходить в Лас-Вегасі, компанія продемонструвала нову версію Flash.

За їх заявою, пристрої працюють під управлінням iOS будуть в змозі відображати Flash відео без необхідності установки додаткового програмного забезпечення. 
Тобто, не проблема, що у вас не встановлений на пристрої Flash player – сервер буде посилати вам відео у форматі, яке розпізнає ваш iДевайс.

Залишається тільки поставити питання: а чи не пізно вони схаменулися?

Адже за 4 роки користувачі вже навчилися обходитися без дітища компанії Adobe. Багато інтернет-ресурси вже мовлять у більш легкому форматі HTML 5 , який так завзято просуває Apple. А особливо нетерплячі і вибагливі користувачі можуть, на свій страх і ризик, встановити з Cydia додаток Frash.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *