Apple ще не оголошувала про плани виробництва iPhone 5

Автор | 13 Квітня, 2011

Кожного разу, коли Apple готує до виробництва новий гаджет, вона зазвичай попереджає своїх постачальників і виробників за кілька тижнів або навіть місяців. Всі плани з виробництва і підготовки деталей повинні бути зроблені заздалегідь, для того, щоб могло початися масове виробництво нового пристрою без будь-яких "сюрпризів".

За повідомленням Digitimes , Азіатські партнери Apple поки що не отримували ніяких вказівок і з Купертіно не оголошували про плани з виробництва iPhone 5.

Apple поки не надала виробничі плани для випуску iPhone 5. При цьому обсяги відвантажень iPhone 4 продовжують рости, а постачальники комплектуючих поки не готові перебудувати свої виробничі лінії для випуску нових продуктів.

Як заявили виробники сенсорних екранів, вони чули про підготовку Apple до запуску нових пристроїв, але ніяких кроків для цього з боку останніх поки не послідувало. При цьому обсяги поставок сенсорних екранів для поточного iPhone 4 залишаються стабільними, всупереч тому, що має відбутися напередодні запуску нового продукту.

Все це в черговий раз підтверджує чутки, що Apple не виведе iPhone 5 на ринок до кінця року . У доповіді також наголошується, що джерела в інших компаніях, які конкурують з Apple, схильні припустити, що недорогий iPhone все-таки побачить світ цього літа, щоб скласти гідну конкуренцію гаджетам на Android OS.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *