iPhone 4 з платини, діамантів та золота

Автор | 13 Квітня, 2011

Британська ювелірна компанія Goldgenie продемонструвала серію вишуканих версій смартфона iPhone 4 під назвою Superstar iPhone. У представлену колекцію класу "люкс" увійшли 9 різновидів культового мобільника від Apple, уставлених в 18-каратне золото, платину і прикрашених діамантами чистоти VS1.

Само собою, кількість таких розкішних апаратів суворо обмежена. Що стосується вартості, то вона залежить від металу корпусу та інкрустованих діамантів. Придбати один з таких телефонів можна за ціною від 8 до 22 тисяч доларів США.

Найдешевша модель з 18-каратного золота iPhone 4 Superstar Gold з 32 Гб пам'яті на борту коштує 4995 фунтів. А найдорожчий 32-гігабайтну iPhone 4 Superstar Platinum »в корпусі з твердої платини прикрашений по обідку діамантами VS1 вагою 6.47 карат, на задній кришці красується діамантовий логотип Apple вагою 1 карат, і коштує це творіння 13495 фунтів.

Остання лінійка розкішних смартфонів лімітована до 250 видань. Кожен телефон колекції поставляється з сертифікатом автентичності в «коробочці під ключ».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *