Hasbro My3D: «3D окуляри» для iPhone

Автор | 10 Квітня, 2011

 

Практично всі продукти, на які зараз прийнято ліпити ярлик 3-D, досить сирі і не представляють особливого інтересу для покупців. Hasbro My3D Viewer для iPhone і iPod Touch – один з таких продуктів, що має досить непоганий потенціал (якщо виробники як самої залізки, так і додатків, які його підтримують, займуться їхнім розвитком).

На даний момент цей гаджет доступний для покупки тільки в інтернет-магазині Target , Вартість його складає $ 34.98. До червня його можна буде придбати тільки там.

Це пристрій – спадкоємець відомого View-Master, винайденого ще в 1939 році. З тих пір мало що змінилося в плані роботи цих гаджетів. Єдине значуще відміну My3D від дідуся-попередника – це можливість встановлення до нього iPhone або iPod Touch.

Для установки апарату в гаджет є спеціальний тримач. Встановлюємо телефон або плеєр в цей тримач, закриваємо кришку і підносимо My3D до очей – от і вся інструкція з використання цієї невигадливій штуковини. У нижній частині корпусу є отвори для пальців, щоб можна було вільно користуватися сенсорним екраном встановленого в утримувач гаджета.

Принцип роботи заснований на поділі поля зору на дві частини: всередині пристрою є перегородка, екран гри розділяється на дві частини – і користувач бачить два незалежних зображення, що дозволяє добитися ефекту обсягу.

У AppStore зараз доступні 6 ігор від Hasbro , Які розраховані на роботу у зв'язці з My3D. Всі вони безкоштовні, але, на жаль, недоступні в українському та російському AppStore. Всі ці ігри досить нудні і швидко набридають.

Ці проблеми з недостатньою кількістю та розвитком 3-D ігор цілком вирішувані. Якщо розробники візьмуться за реалізацію цікавих проектів, спрямованих на 3D, то Hasbro цілком може перетворити свою іграшку в популярний гаджет, основну масу користувачів якого становитимуть діти.Компанія повідомляє, що планує випустити кілька нових 3-D ігор протягом цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *