Стів Возняк: «Планшетник – це комп’ютер для нормальних людей»

Автор | 6 Квітня, 2011

За словами Стіва Возняка, сооснователя «фруктової» компанії, планшетні комп'ютери – це саме те, що Стів Джобс хотів створити в Apple з самого початку.

Під час конференції Storage Networking World в Санта Клара (Каліфорнія), Возняку було поставлено питання про те, як «планшети» можуть змінити комп'ютерну індустрію. Він навів порівняння з телевізорами.

«Такий девайс не є необхідністю для тих, хто сидить зараз у цій кімнаті. (Авт.: у залі перебували експерти з систем зберігання даних) Він для звичайних людей, що сидять вдома ».

«Я думаю, у Стіва був намір створити щось подібне ще з дня, коли ми засновували« Яблуко », але, на жаль, чи, на щастя, нам довелося пройти через безліч етапів розвитку. Нарешті, коли технології досягли потрібного рівня, він зміг втілити свою мрію в реальність ».

Як завжди, Возняк намагався обійти тему його поточної роботи, хоч і згадав, що прийняв запрошення приєднатися до Fusion-io, тому що захоплюється їх пристрастю до інновацій. Більшу частину конференції співзасновник «Яблука» розповідав про його днями в Apple.

Так само багато говорилося про освіту: «Я вважаю, що в сучасному суспільстві набагато більше уваги має приділятися точних наук. Вивчення англійської повинно відійти на другий план».

Коли було поставлено запитання, чому Возняку довелося залишити Apple, він зазначив, що у нього і Джобса ніколи не було спільних поглядів на компанію.

«Нам важко було прийти до згоди. Ми абсолютно різні люди: Джобс хотів вести компанію вперед, а я намагався розвивати технологію, не думаю про бізнес».

Стів так само сподівається, що планшетники, створені Android, ніколи не зможуть випередити iPad.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *