Перші чутки про iPod touch п’ятого покоління: 128 ГБ флеш-пам’яті та сенсорна кнопка Home

Автор | 5 Квітня, 2011

Щорічно Apple оновлює не тільки iPhone, але також аналогічний гаджет, але без стільникового модуля – iPod touch. Модель плеєра 2010 року отримала масу нововведень в порівнянні з попередником, включаючи пару камер, дисплей з роздільною здатністю 640х960 точок, новий процесор і більш тонкий корпус. Судячи з останніми чутками, iPod touch п'ятого покоління може позбутися одного вкрай важливого елемента, по суті, «візитної картки» iГаджетів – апаратної кнопки Home. Вона залишиться, все-таки інтерфейс iOS розроблений з урахуванням цього елемента, але стане сенсорною. Звичайно, що на розмитих зображеннях, опублікованих інформаційним ресурсом 9 To 5 Mac, дійсно прототип пристрою Apple, а не яка-небудь сувора китайська підробка.

У пошту редакції 9 To 5 Mac фотографії потрапили від анонімного джерела без яких-небудь пояснень і оглядачі сходяться на думці, що це все-таки підробка.Але серед зображень також був знімок з системною інформацією про гаджет, на якому видно, що об'єм вбудованої флеш-пам'яті складає 128 ГБ. Знову ж таки, підвальні китайські контори можуть написати там що завгодно, та й саме зображення підробити нескладно.

Хоча, якщо поміркувати, то випуск моделі touch з 128 ГБ був би виправданий у разі відмови від iPod classic . Але, як мінімум, півроку тому в Apple не було таких планів . Якщо ж «класичний» плеєр залишається на ринку, то в такому випадку розумніше було б збільшити обсяг дискового простору в iPad .

У цілому ж дизайн пристрою на знімках ідентичний такому в iPod touch четвертого покоління. [ 9 To 5 Mac ]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *