Apple патентує свою 3D камеру

Автор | 4 Квітня, 2011

Недавня заявка на патент підтверджує, що в пристроях Apple рано чи пізно може з'явитися 3D камера. Це буде щось схоже на систему 3DS Nintendo, яка включає в себе подвійну налаштування камери – автостереоскопічних можливість відображати глибину зображення.

У патентній заявці ідея викладена наступним чином:

Система може використовувати різні датчики зображення для збору типів даних. Одночасно можуть працювати датчики яскравості, кольоровості і 3D.Може бути застосована генерація вирівнювання перетворення для всіх відразу.Наприклад, для того, щоб отримати цілу картинку спрацьовує датчик – знімається окремо яскравість, окремо кольоровість, тривимірна сцена і процесор обробляє все це, створюючи композитне зображення, що відповідає всім трьом параметрам.

Дуже цікава концепція. Одне можна сказати точно – якщо б такий пристрій втілилося в життя – життя його було би усередині iPhone.

Заявки від Apple регулярно потрапляють на розгляд у патентні бюро США та Європи, але не всі знаходять кінцеву реалізацію в готових продуктах. Багато хто працює на перспективу і на випередження конкурентів. Нам як і раніше не відомо, чи буде 3D камера в прийдешніх гаджетах Apple, але ідея насправді хороша.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *