Кардрідер для iPad 2

Автор | 27 Березня, 2011

 

З моменту виходу iPad 2 пройшло менше місяця, а китайські умільці вже почали виробляти аксесуари для нього. І не обмежуються одними лише чохлами. На сайті компанії MIC Gadget (дана назва є не що інше, як абревіатура Made-In-China) можна придбати кардридер для карток формату CompactFlash.
 
Вартість рідера становить $ 29.90, зараз на сайті доступне передзамовлення, а відвантажувати товар почнуть 25 квітня. Виробник позиціонує даний пристрій як відмінний помічник фотографа, адже велика кількість професійних цифрових камер працюють з картками саме цього формату. Крім кардрідера, пристрій володіє роз'ємом для підключення камери по USB. Робота пристрою аналогічна рідного Camera Connection Kit, що дозволяє копіювати з карток і фотоапаратів як знімки, так і відео. Але виробник чесно попереджає покупця: багато камер знімають відео в такій високій якості і дозволі, що iPad може виявитися нездатний відтворити його.
 
За допомогою вбудованого в гаджет USB-входу можна спробувати підключити клавіатуру, але її працездатність не гарантується: це залежить від напруги, потрібної для роботи пристрою введення.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *