Samsung офіційно представила головних конкурентів IPad 2

Автор | 23 Березня, 2011

Недавній витік інформації про те, що Samsung задумала випустити відразу пару планшетів для конкуренції з iPad 2 і іншими продуктами, тепер опинилася підтверджена офіційним анонсом, який відбувся на виставці CTIA 2011 в Орландо, США. Що тут сказати – Samsung поступово перетворюється на азійський аналог Apple. Раніше в певних сферах таким вважалася Sony, але в останні роки вона розгубила свій інноваційний дух і стала все більше працювати на масового споживача. Перероблений Galaxy Tab  10,1 (раніше відомий як Galaxy II Tab ) і новий 8,9 Galaxy Tab можна сміливо назвати одними з найбільш технологічних планшетів на базі Android 3.0.

Більшість характеристик підтвердилися, хоча є і нові відомості. Samsung так і не розповіла про те, який саме процесор використовується в пристроях, обмежившись лише вказівкою частоти в 1 Ггц і фактом наявності в ньому двох ядер. Крім того, немає інформації про застосованої в дисплеях матриці, але дозвіл в 1280х800 точок підтвердився для обох планшетів.

На відміну від першого прототипу фотокамера в Galaxy Tab 10,1 стала гірше або, скажімо так, в ній зменшилася кількість мегапікселів з восьми до трьох. Не факт, що знімки сильно постраждають, розмір матриці все одно майже однаковий. Можна припустити, що таке рішення було прийнято заради зниження розмірів пристрою. До речі і 10,1-дюймовий, і 8,9-дюймовий планшети по товщині однакові – 8,6 мм, а це менше, ніж навіть у IPad 2 (8,8 мм). Розширення веб-камери на передній панелі становить 2 мегапікселя. У молодшого побратима фотомодулі аналогічні.

У продаж надійдуть моделі Wi-Fi і Wi-Fi +3 G по аналогії з IPAD. Samsung продовжує просувати стандарт HSPA + (швидкість до абонента становить до 21 Мбіт / с) і відповідний модем встановлено в обох планшетах. Модуль Wi-Fi підтримує протоколи IEEE 802.11b/g/n, плюс є адаптер Bluetooth 3.0. Набір датчиків традиційний: акселерометр, гіроскоп, цифровий компас, GPS і сенсор освітленості для автоматичної настройки яскравості дисплея.

Обидві моделі надійдуть у продаж у варіантах з 16, 32 і 64 ГБ флеш-пам'ятіі при бажанні її можна буде збільшити за допомогою карт MicroSD. Тобто, максимальна ємність дискового простору в нових Galaxy Tab становить 96 ГБ – вражає. Точні масогабаритні характеристики Galaxy Tab 8,9 – 230,9 x157, 8×8, 6 мм, 470 г, Galaxy Tab 10,1 – 256,6 х172, 9х8, 6 мм, 595 г.

Варто відзначити, що в планшетах встановлені стереодинаміки, в той час як Apple дотримується політики моно. За автономності пристрою можна порівняти з IPad і в режимі відтворення відео вони можуть пропрацювати до 10 годин.

 

Трохи докладніше розгляну програмну платформу. У даному випадку це Android 3,0 , плюс оболонка TouchWiz для планшетів. Остання є досить цікавим рішенням, що дозволяє змінювати розмір віджетів і фактично пропонує роботу з програмами у вікнах. На жаль, поки все працює не так плавно, як хотілося б. Звичні лаги інтерфейсу Android 2.х успішно перебралися і в Android 3.0. Принаймні, на демонстраційному відео нижче пригальмовування помітні на око, і вони неприємні. Поки все можна списати на вогкість операційної системи та оболонки. Все-таки реліз планшетів намічений на літо року цього, може до того часу ПО стане краще.

 

Але технологічність планшетів може перетворитися на ніщо на тлі божевільної ціни і останнім часом Samsung «божеволіти» в цьому питанні не соромиться. Тим не менш, Apple своєю жорсткою ціновою політикою змусила корейського конкурента зменшити апетити. Судячи з офіційними даними, 16-гігабайтні Wi-Fi моделі Галактики Tab 8,9 і 10,1 Galaxy Tab будуть пропонуватися за ціною $ 469 і $ 499 відповідно. 32-гігабайтні моделі обійдуться на $ 100 дорожче. Samsung обіцяє почати продаж старшої моделі 8 червня цього року, а реліз більш компактного аналога обіцяний на «початок літа». 

via http://www.iphones.ru/iNotes/127831

пп

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *