Celeste з Cydia подарує можливість передавати медіа-файли через Bluetooth

Автор | 15 Березня, 2011

Зовсім скоро на одвічне питання світчери "Чи можна передавати з iPhone файли по Bluetooth?" Можна буде ствердно кивнути головою. Команда хакерів , яка випустила такі утиліти, як YourTube і Safari Download Manager, готує до релізу своє нове додаток Селеста. За допомогою нього ви зможете передавати медіа-файли (музика, відео) з вашого iPhone на інший телефон або комп'ютер. Крім цього, після появи програми в Cydia будуть відомі додаткові формати файлів, які також можна буде переслати по протоколу бездротового зв'язку Bluetooth.

 

 

Твік Селеста з Cydia подарує можливість передавати медіа-файли через Bluetooth

Софтина після установки інтегрується в IOS і функції передачі файлів через Bluetooth стають доступними прямо з додатків Photo.app і iPod.app. Найцікавіша функція майбутнього Твіка полягає в тому, що після того, як аудіо-і відеофайли потраплять на ваш iPhone / IPod Touch , вони позначаться як куплені. Після цього всі отримані пісні та фільми можна буде синхронізувати з ITunes.

Придбати програму Селеста можна буде вже цього місяця за приблизною ціною в 10 доларів. Якщо ж ви не маєте бажання платити великі навіть для App Store гроші, але отримати додаток все-таки хочеться, можете взяти участь в маленькому конкурсі. Для цього необхідно ввести деякі свої дані і вибрати щасливий номер, який в підсумку може стати виграшним.

 

via http://mac.net.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *