[App Store] GdeBankomat – зручний пошук банкоматів Україні

Автор | 15 Березня, 2011
Пластикові картки вже давно увійшли в наше повсякденне життя. Деякі вже не представляють своє існування без них, як, наприклад, без телефону або інтернету, і використовують їх повсякденно. Інші – отримують зарплату "на картку" і раз на місяць мчать із щастям в очах і кредиткою напереваги до найближчого відділення банку за своїми грошенятами кревними. Є й ті, хто зберігають свої заощадження в банку і за необхідності знімають потрібні суми в банкоматах.
Так чи інакше, питання знаходження найближчого банкомату того чи іншого банку дуже часто стає актуальним майже для кожного.

Днями в App Store з'явилася корисна програма під назвою "Де банкомат" від авторів відомого Forismatic . Як можна здогадатися з назви, програма знає про місце розташування банкоматів різних банків по всій Україні.

 
Відразу після відкриття утиліта визначає ваше положення на карті і вкаже найближчі банкомати, їх адресу, контактний телефон банків, які їх обслуговують, та іншу корисну інформацію. В один клік ви можете зв'язатися з банком по телефону або зайти на офіційний сайт.

 

Каталог банкоматів України, зібраний в рамках програми "ДеБанкомат", впорядкований по областях, містах і банкам. Чомусь я не знайшов у списку Укрсиббанк, послугами якого користуюся вже довгий час, про що відразу ж повідомив в техпідтримку, натиснувши на кнопку "додати банк". Сподіваюся побачити його у списку вже після наступного оновлення.

 

Доречі, програма безкоштовна http://itunes.apple.com/app/gdebankomat/id423549716?mt=8#