У Україну ввезуть легальні iPhone 4

Автор | 14 Березня, 2011

 

"Укрчастотнагляд" видав перший і єдиний сертифікат на партію iPhone 4. Про це повідомив заступник начальника УДЦР з питань РЕЗ та ВП Володимир Кириченко в інтерв'ю одному з вітчизняних телеканалів.
"На сьогоднішній день в Україні діє лише один єдиний сертифікат на телефони IPhone 4 G типу А-1332. Сертифікат, отриманий на партію в кількості 560 штук, діє до жовтня 2011 року. Однак жодного телефону в Україні з цього сертифікату поки ще не ввезено", – зазначив Володимир Кириченко.
Як повідомив глава "Укрчастотнагляду" Павло Слободянюк, для того щоб завести в Україну партію пристроїв, потрібно, спочатку зареєструвати його в спеціальному реєстрі, який веде НКРЗ. Після цього постачальнику потрібно отримати сертифікат на якість продукції і тільки потім вже отримати дозвіл на ввезення.
Слободянюк додав, що сертифікат, про який згадав Кириченко, отриманий не так давно. Крім того, він додав, що раніше вже видавалися сертифікати на партії iPhone попередніх моделей, але самі пристрої так ніхто і не ввіз.
Відзначимо, що зараз "сірий" iPhone 4 можна купити за приблизно 7,5 тис. грн.
 

http://news.finance.ua/ru/~/1/0/all/2011/03/10/230592

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *