Табачник презентував студентці неліцензований iPad

Автор | 14 Березня, 2011

Табачник презентував студентці неліцензований iPadМіністр освіти  Дмитро Табачник за підсумками організованого його відомством літературного конкурсу вручив його переможниці – харківській студентці Вірі Пустоваловій – планшет iPad від Apple. Про це повідомила у своєму ефірі телекомпанія СТБ.

Відомо, що цей електронний прилад не ліцензований в Україні. Однак на товарному чеку була зазначена назва українського розповсюджувача електроніки – фірми "Нотус".
У цій фірмі журналістам заявили, що купити iPad у них, як і в інших українських фірмах, не становить проблем, однак не уточнили канали поставок.
Сам міністр заявив, що презентував планшет не тільки харківській переможниці конкурсу, а ще двом студенткам. Про те, що iPad не ліцензований у нашій країні, міністр, з його слів, не знав. Він заявив, що планшети, подаровані талановитій молоді, куплені не за рахунок держави, у якої немає грошей на такі дорогі подарунки, а на кошти громадських організацій.
Тим часом, журналісти з'ясували, що iPad є не тільки в деяких депутатів Верховної Ради, зокрема, Володимира Ландика й Андрія Шкіля, а й у низки міністрів. Високопоставлені власники планшетів заявили журналістам, що купили їх у США.
 

Також відомо, що віце-прем'єр Борис Колесніков презентував один з таких планшетних ПК Президенту Віктору Януковичу. Він також запропонував з наступного навчального року забезпечити подібними пристроями всіх дітей-сиріт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *