Adobe випускає конвертер Flash в HTML 5

Автор | 11 Березня, 2011

Компанія Adobe, нарешті, представила свій програмний інструмент перетворення Flash в HTML 5, про який повідомлялося ще в минулому році.

Дана розробка дослідницької команди Adobe Labs, яка існує поки що в експериментальній передрелізній версії, отримала кодове найменування Wallaby (за назвою одного з видів кенгуру). І повинна значно полегшити працю розробників програмного забезпечення, в тому числі, для застосування на мобільних пристроях Apple.

Програмний інструмент Wallaby дозволяє розробникам перетягувати свій Flash контент в додаток Adobe Air, який потім перетворює його в стандартний код HTML5.

В даний код згодом можна вносити зміни за допомогою популярних редакторів HTML, наприклад, Adobe Dreamweaver, або вручну в програмах для редагування тексту.

Таким чином, розробники отримують у свої руки інструмент, що дозволяє, наприклад, перетворювати сайти та веб-додатки на базі Flash для використання на пристроях IOS (iPhone, IPod Touch і IPad), де технологія Adobe Flash оголошена "персоною нон-грата".

 

Згідно з думкою авторів, таким чином можна буде досить безболісно, наприклад, під iOS-платформу перевести сайти на базі Flash, і відповідні web-додатки. При цьому особливо наголошується, що на виході Wallaby видає повністю редаговані код, графіку і звук, які потім розробник може обробляти в таких HTML-редакторах, як Dreamweaver.
 
Як все відбувається на практиці можна побачити нижче:
 

Залишається додати, що сам додаток Wallaby побудовано на базі платформи Adobe AIR і працює з файлами FLA.

Системні вимоги: Mac OS X 10.6 і вище. 
Умови розповсюдження: freeware.

Завантажити (29,6 МВ) .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *