Apple розробляє новий старий мініджек

Автор | 11 Березня, 2011

Багаторічні старання купертіновців, спрямовані на створення все більш досконалих пристроїв, дозволили компанії створити не тільки найтонший у світі КПК, iPod Touch, але і планшетник рекордної товщини, iPad 2 . Конкуренти відразу ж відреагували на це переглядами своїх планів: в Samsung заявили, що новий TAB буде перероблений і позбудеться непотрібних компонентів, а Motorola раніше терміну натурально викинула свій XOOM на ринок, незважаючи на його незавершеність як в плані заліза, так і в плані ПО.

Конкурентам і далі доведеться затягувати паски: Apple знайшла спосіб зробити майбутні девайси ще тонше.
 

 
Швидше за все, ваші навушники мають штекер 3,5 мм, більш відомий як мініджек – найпоширеніший вид коннектора серед портативної аудіотехніки. Ці 3,5 міліметрів були досі недосяжною товщиною для мобільних пристроїв, але вже скоро саме вони стануть каменем спотикання дизайнерів, які намагаються створити більш тонкий гаджет.

 

Електронні пристрої стають все тоншими, і діаметр аудіоштекера, як і відповідного йому роз'єму, став чинником, що обмежує можливості створення ще більш тонких пристроїв. Розробка штекерів тонше 3,5 і 2,5-міліметрів можлива точно так само, як і створення відповідних роз'ємів менших розмірів. Однак ці штекери не будуть назад сумісні.

Apple пропонує кілька методів зменшення розмірів стандартного роз'єму 3,5 мм. Наприклад, використання розширюється мініджек: при підключенні штекера корпус пристрою трохи піднімається, виявляючи необхідний простір для розміщення коннектора навушників. Інший варіант – використання виїжджають з корпусу роз'ємів. І самий екстремальний і в той же час найбільш простий – залишити на задній панелі повноцінну виїмку по довжині коннектора, де останній буде закріплюватися і трохи виступати за краї пристрою. Що з вищепереліченого рано чи пізно з'явиться в Shuffle і, що поки що неможливо, в наступних поколіннях iPhone. 

http://www.appleinsider.com/articles/11/03/10/apple_shows_continued_interest_in_shrinking_audio_jacks_to_create_thinner_devices.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *