Користувачі iPod програли позов Apple

Автор | 11 Березня, 2011
Окружний апеляційний суд США виніс рішення на користь виробника електроніки корпорації Apple – таким чином, скасувавши рішення нижчої інстанції.
У 2008 році суд Сан-Франциско став на бік кількох власників iPod, які в колективному позові звинуватили Apple в тому, що використання цих плеєрів веде до втрати слуху. 
Як повідомляє Бі-бі-сі, вища інстанція ухвалила, що позивачі не змогли надати факти, що свідчать про те, що втрата слуху є неминучим наслідком використання iPod. 
Зазначимо, що обмежити максимальну гучність на mp3-плеєрах, в тому числі iPod, з метою захисту вух споживача пропонує Європейська комісія. 
У ході перевірок, які проводили фахівці в лабораторіях, з'ясувалося, що деякі плеєри можуть досягати рівня в 120 децибел – це еквівалент шуму, що видається реактивним літаком, який злітає, – і в них немає встановленого обмежувача. 
Сучасні цифрові музичні пристрої вважаються більш небезпечними в цьому сенсі, ніж традиційні стаціонарні програвачі або касетні або CD-плеєри, що вийшли з моди, оскільки в них міститься величезна кількість звукових файлів. Таким чином, люди слухають музику безперервно протягом багатьох годин і часто збільшують гучність, щоб заглушити сторонні звуки. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *