[Apple] Джонатан Айв хоче піти з Apple

Автор | 28 Лютого, 2011

Новина із серії «хочете вірте, хочете – ні». Як повідомило в неділю британське видання Sunday Times, Джонатан Айв, віце-президент Apple по індустріальному дизайну, дуже хоче повернутися до Лондона, що можна порівняти з бажанням піти з компанії.

Джерелом «сенсації» став якийсь один друг сім'ї, від якого і стало відомо про їхнє бажання в рідній Англії ростити своїх дітей. Проте тут вже впирається Apple, яка віддалено, нібито, працювати йому забороняє.

І тут на передній план виходить фінансове питання , який розкопала редакція вже Daily Mail. У 2008 році Айву був наданий пакет цінних паперів Apple з правом продажу через три роки. Зараз дизайнер готується його продати приблизно за 25 мільйонів доларів, після чого і відбуде на свою історичну батьківщину.

Офіційних коментарів сторін на публікації поки не надходило. Усі відзначають, що Айва і Джобса пов'язують хороші дружні відносини. Їх часто бачили прогулюються разом по кампусу Apple, за що навіть прозвали «Джайвсамі» – від об'єднання прізвищ Айв і Джобс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *