[Mac] Apple випустила нові MacBook Pro

Автор | 24 Лютого, 2011

Компанія Apple представила оновлену лінійку ноутбуків MacBook Pro. Зміни торкнулися всіх моделей MacBook Pro, повідомляється в офіційному прес-релізі.

Нові ноутбуки будуть відрізнятися від попереднього покоління більш продуктивними процесорами Intel, використанням графічної системи Nvidia наступного покоління і збільшеним часом автономної роботи. Всі ноутбуки будуть поставлятися з чотирма гігабайтами оперативної пам'яті.

Особливістю оновленої лінійки MacBook Pro стало використання в моделях з 15 – і 17-дюймовим екраном подвійний графічної системи. Власна технологія Apple, нагадує Nvidia Ion 2, дозволяє комп'ютеру автоматично перемикатися між дискретною відеокартою Nvidia і вбудованою графікою Intel HD. Ця технологія дозволяє істотно збільшити час автономної роботи.

Молодші пристрою в лінійці MacBook Pro з 13,3-дюймовим екраном працюють на базі процесорів Intel Core 2 Duo з частотою 2,4 або 2,66 гігагерца, а також оснащуються жорстким диском об'ємом 250 або 320 гігабайт. Перша модель обійдеться покупцям в 1199 доларів, а модель з більш швидким процесором і великим жорстким диском – в 1499 доларів.

Ці моделі поставляються з вбудованою графічною системою Nvidia GeForce 320M – за заявою Apple, ця система є найшвидшою на ринку. Її продуктивність, відповідно до максимальних показниками тесту, на 80 відсотків перевищує показники системи попереднього покоління MacBook. Час автономної роботи цих моделей збільшилася з 8 до 10 годин.

Три моделі з 15-дюймовим екраном отримали нові процесори сімейства Intel Core i5 з частотою 2,4 і 2,53 гігагерца, а також 2,66-гігагерцовий Core i7. У молодшому пристрої буде використовуватися жорсткий диск об'ємом 320 гігабайт, а в старших – об'ємом 500 гігабайт. Їх вартість складе від 1799 до 2199 доларів.

Єдина модель з 17-дюймовим екраном буде поставлятися з 2,53-гігагерцовим процесором Core i5, жорстким диском на 500 гігабайт і подвійної графічної системою з дискретною відеокартою на 512 мегабайт. Вона продається за 2299 доларів. Час роботи 15 – і 17-дюймових ноутбуків було збільшено до 8-9 годин в порівнянні з 7 годинами у попереднього покоління.

Ноутбуки надійшли в продаж на сайті Apple, а також у фірмових магазинах компанії та у авторизованих реселерів на території США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *