[Гаджети] Стаціонарний телефон з iPhone

Автор | 22 Лютого, 2011

Компанія AltiGen Communications скористалася виставкою Macworld 2011 як хорошим приводом для демонстрації нової док-станції для iPhone. Це не черговий музичний гаджет і не модний будильник . IFusion SmartStation перетворює компактний iPhone в великий стаціонарний телефонний апарат, принаймні зовні.

У незвичайного аксесуара багато різних функцій. Одна з них – це робота як Bluetooth-спікерфона для iPhone 3G, 3GS або iPhone 4. Його можна використовувати його і як звичайний провідний телефон. iFusion SmartStation підтримує профіль A2DP для трансляції голосу і використовує технологію DSP (Digital Signal Processing, цифрова обробка сигналу) для поліпшення якості звучання. Для здійснення дзвінків через док-станцію достатньо скористатися списком контактів у iPhone.

 

 

В гаджеті присутній стандартний 30-піновий док-коннектор і він здатний підзаряджати підключений iPhone. Крім того, є прямий вихід на USB, так що синхронізація гаджета з iTunes може проводитися без його вилучення з док-станції. Вбудований аудіопорт дозволяє підключати до iFusion SmartStation зовнішню акустику, перетворюючи iPhone в маленький музичний центр.
 
Цим функціональність новинки не обмежується. Вона також працює з VoIP-і SIP-додатками і дозволяє підключати Bluetooth-гарнітуру. З FaceTime проблем не буде теж. У продаж незвичайна док-станція надійде в другому кварталі цього року за ціною $ 170, але оформили попереднє замовлення отримають iFusion SmartStation за $ 150. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *