У Купертино продовжують працювати над TV

Автор | 21 Лютого, 2011

 

Як несподівано з'ясувалося в коментарях до відповідної новини , багато хто з наших читачів готові вже зараз придбати телевізор від Apple. Серед побажань – вихід в Інтернет, сумісність з додатками з App Store, багатогранна інтеграція з iOS … функції, реалізувати які цілком можливо вже сьогодні. Розвиток нового напряму вимагає найму відповідних професіоналів. Чим Apple і займається останнім часом.

У спеціалізованому розділі на сайті компанії з'явилася нова, на перший погляд малоцікава для нас вакансія: Apple потрібна людина, що розбирається в технологіях електроживлення та енергозбереження. Виходячи з тексту, йому належить «брати участь у розробці інноваційних продуктів, які згодом будуть використовувати мільйони людей по всьому світу». Будь-який продукт Apple використовують мільйони людей, а їх інноваційність посилено просувається як за рахунок маркетингу, так і завдяки невдачам конкурентів. Тому в цьому блоці тексту, обробленим професійними піарниками, немає майже нічого кардинально нового. Крім самого останнього слова.

Крім цілого ряду пристроїв, новому співробітнику доведеться мати справу з телевізорами. Є ймовірність того, що працівнику доведеться розробляти блоки живлення для телевізорів інших виробників, встановлених у купертіновскіх офісах та житлових приміщеннях. З адекватної точки зору, публікація цієї вакансії підтверджує нещодавно відроджені чутки: Apple впритул працює над своїм власним телевізором. Користувачі техніки Apple повинні бути раді: рано чи пізно в їх будинку з'явиться відверто велике «яблуко», здатне замкнути ланцюжок екосистеми купертіновців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *