Apple розробляє надзахищених хмарне сховище для особливо цінних даних користувачів

Автор | 21 Лютого, 2011

У Mac OS X Lion крім інноваційного інтерфейсу, схоже, може з'явитися ще одна цікава особливість. Судячи за даними Patently Apple , це запатентована система захисту документів та іншого контенту, що реалізується за допомогою програми Safe Deposit Box. Заявка на отримання відповідного патенту була подана Apple ще в 2009 році.

01-1-Safe-Deposit-Box

Суть програми полягає в можливості забезпечувати надійне зберігання належить користувачеві інформації в хмарі. (До речі, це стороннє сховище Apple може бути реалізовано і в рамках Time Machine або MobileMe). Таким чином, з'явиться можливість звести до мінімуму ймовірність втрати цінних документів, особистої бібліотеки iTunes та іншого контенту. Вхід в хмарне сховище захистить пароль.

01-2-Saving-documents

Є дані про те, що Apple забезпечить Safe Deposit Box якимись цікавими особливостями, на зразок спеціальних звуків, що виникають при використанні програми-сховища на комп'ютері і тактильної віддачі на сенсорних дисплеях iГаджетів.

Судячи з патентним даними, Safe Deposit Box можна буде налаштувати відповідно до особистих переваг. Зокрема, вказати, через який відрізок часу автоматично закриється вікно програми, як будуть кодуватися файли, чи будуть вони зберігатися в Safe Deposit Box копіюванням або перенесенням, чи є необхідність зберігати кілька копій того чи іншого документа. Особливу увагу планується приділити кодуванню файлів і їх видаленню з комп'ютера при переносі в хмару. (Можливо, буде застосована технологія повного видалення, після якого документ неможливо відновити навіть з допомогою спецдодатку.)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *