Adobe і Apple об’єдналися проти піратства

Автор | 15 Лютого, 2011

Непримиренна ідеологічна ворожнеча Стіва Джобса з одним із продуктів Adobeпоки що приносить одні розлади користувачам пристроїв купертіновской компанії. Безсумнівно, до технології Flash багато питань, але працювати в Інтернеті без цього плагіна категорично неможливо.

Як це дуже часто буває, ідеологія і принципи часто сходять нанівець за наявності загрози добробуту компанії. Adobe, Apple і ще кілька великих виробників комп'ютерних програм подали колективний позов до суду на сайт з піратським ПО .

Джин Доллісм, власник сайту UltimatePCRepairs.com, звинувачується у продажу піратських копій програм через інтернет, а так само через надпопулярний американську «дошку оголошень» Craigslist.com. За заявою позивачів, Джин завів декілька акаунтів з різною контактною інформацією, щоб просувати свої «послуги» на мережевих торговельних майданчиках. На своєму ж сайті «везунчик» продавав більше 80 програм від самих іменитих розробників на планеті. Копії, природно, були піратськими, і включали в себе не тільки продукти Apple – Final Cut, iWork і iLife, але і Microsoft Office, Autocad, Adobe Creative Suite.

Звичайно ж, на даний момент всі згадки про продаж софту з сайтів видалені.Позивачам, до числа яких, крім Adobe і Apple, увійшли Autodesk і Rosetta Stone, навряд чи складе особливих зусиль довести факт поширення піратської продукції. Вимоги компаній – відшкодування фінансового збитку. Враховуючи, що у справу залучена Adobe, сума може виявитися зовсім непідйомною.

Очевидно, що весь процес затіяний не з-за потреби в отриманні грошей від бідолахи. Показова порка? Можливо. Втім, сам винен.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *