Процесори Intel Sandy Bridge в MacBook Air

Автор | 14 Лютого, 2011

Багато користувачів MacBook Air 2010 нарікають, що, мовляв, хотілося б процесор потужніший, ніж "допотопний" Core 2 Duo. Хотіли – отримаєте .
 
Новинний портал CNET, посилаючись на анонімне джерело, повідомляє , Що оновлення лінійки MacBook Air відбудеться вже цього літа, в червні. Замість стареньких Core 2 Duo в літніх моделях будуть встановлені процесори з нової лінійки Intel Sandy Bridge.

Раніше, в грудні 2010 року, ми вже піднімали тему майбутнього використання цієї лінійки в макбуком. Тоді ми припустили, що компанія Apple може повністю перейти на Sandy Bridge, відмовившись від графічних чіпів виробництва NVIDIA.
 
 
Intel Sandy Bridge – це найсвіжіша розробка процесорного гіганта. Її випуск відбувся лише на початку січня, і не обійшовся без труднощів – майже відразу ж були знайдені проблеми в чіпсеті для нових процесорів. Тоді Intel була змушена зупинити їх виробництво. Можливо, саме тому нові MacBook Pro очікуються лише навесні .
 
Чи правдиві чутки з приводу швидкого оновлення "повітряної" лінійки? Згадаймо 2008 рік. Перший раз ми побачили оригінальний MacBook Air в руках Стіва Джобса в січні. А перше оновлення приспів вже до жовтня. Нескладна арифметика дає нам 9 місяців між цими двома подіями.
 
Новий Air з'явився в жовтні 2010 р. Тому прогноз на червень виглядає цілком правдоподібним – у такому випадку розрив б склав 8 місяців, різниця не така вже й велика.
 
Представник Apple, звичайно ж, відмовився коментувати плани компанії щодо переходу на Sandy Bridge.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *